O nás

História našej rodinnej firmy začína 15.mája 1995 ako predajňa so zameraná na predaj v tej dobe veľmi populárnych japonských značiek Casio, Citizen , Seiko. Postupne sme našu ponuku doplnili o hodinky Festina a J.Lemans a ako prvá predajňa na Slovensku sme začali s predajom hodiniek Tissot a Certina. Súbežne s novýni značkami hodiniek sme ponuku rozšírili o klasické zlaté a strieborné šperky.

Ako prvý na Slovensku a špeciálne v Košiciach sme predstavili hodinky značiek Omega, Rado, Longines. Naša ponuka sa riadi podľa hesla „Výnimočné hodinky a šperky pre výnimočných ľudí“. V segmente šperkov a snubných prsteňov s pravými kameňmi alebo polodrahokamami, je výnimočná tým, že ponúkame len kusové série a spolupracujeme priame s výrobcami v Španielsku, Taliansku alebo vo Francúzsku.

Sme registrovaní puncovým úradom SR a každý šperk má svoj certifikát o pravosti kameňa s popisom parametrov. U nás štandardne ponúkané diamantové šperky sú v kvalite SI 1, farba G-H. Na požiadanie sme schopní vsadiť do šperku kameň vo veľkosti, čistote a farbe podľa želania zákazníka s GIA certifikátom. Profesionálny prístup nášho personálu Vám pomôže poradiť ako sa starať o hodinky a šperky aby Vám prinášali dlho radosť a samozrejmosťou je starostlivosť o zákazníka v prípade problému s výrobkom po uplynutí záručnej doby. Malé opravy zverujeme len prevereným opravárom, rozsiahlejšie alebo komplikovanejšie opravy konzultujeme priame so servisom výrobcu.

Ak nájdete na našej stránke niečo, čo Vás zaujalo neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom v kontaktom formulári. Na záver už len malé odporúčanie. Ak si chcete kúpiť šperk alebo hodinky, či už pre radosť alebo venovať darček a hľadáte niečo odlišné, exkluzívne vstúpte do našej predajne. Sme tu pre Vás. Ak budete s nami spokojní povedzte to Vaším priateľom a známym, ak budete nespokojný povedzte to nám.

Tešíme sa na Vašu návštevu.