Písacie potreby a doplnky

Signum

Firma Essegi sa rozhodla používať značku „signum“ len pre ich výrobky ktoré boli najvyššej kvality. Signum je slovo latinského pôvodu ktoré v preklade znamená čiara. Táto čiara zobrazuje stopu ktorú po sebe zanechával rímskych koč. Práve kvôli tomuto významu si bratia Antonio a Faust mysleli, že slovo „signum“ dokonale zobrazuje význam ktorý chceli prezentovať svojimi produktmi – stopu ktorú zanechalo písmo od antiky až po dnešnú dobu a ktorá bude pokračovať aj v budúcnosti.

Vášeň a oddanosť každého člena rodiny Guidolinovcov boli kľúčovými faktormi ktoré dopomohli úspechu ich produktov. Aby získali vynikajúce perá, spolupracujú členovia rodiny každý deň pri každom kroku ktorý si vyžaduje výroba: od designu až po samotnú výrobu. Toto je umenie spolupráce tak typické pre remeselnícke rodinné spoločnosti.

Signum ponúka širokú ponuku písacích potrieb: plniace, keramické, guličkové perá a ceruzky. Na strieborných perách je vygravírovaná vzácna kovová výrobná identifikačná značka: 1776 VI.

Perá značky Signum sú navrhnuté a produkované vysoko profesionálnymi zamestnancami firmy ESSEGI. Perá Signum môžu firmu opustiť len po precíznom ručnom leštení a svedomitej kontrole kvality. Každé pero značky Signum je zabalené v elegantnom puzdre.

Signum
Signum
Signum
Signum
Signum
Signum
Signum
Signum
Signum

Zoznam písacích potrieb