Novinky

Armand Nicolet

Verný svojej tradícii, Armand Nicolet sa zúčastnil hodinárskeho a šperkárskeho veľtrhu s novinkami pre svojich verných fanúšikov a ľudí kt. by sa radi dozvedeli viacej o značke a o 140tich rokoch jej existencie. 

Počas veľtrhu Armand Nicolet predstavil nasledujúce koleckie: 

L15 

L15 je druhou kolekciu z línie "Original Historical Movement" (O.H.M.) čo známená. že v strojčeku hodiniek z tejto kolekcie sú použité časti zo strojčeka z roku 1976 ktoré sú stále dostupné vo fabrike Armand Nicolet.

Elegancia je ústredným motívom tejto novej línie, ktorá bude produkovaná v troch klasickým materiáloch, oceli, zlate a ich kombinácii v celkovom počte 450 kusov. Tento počet kusov zodpovedá počtu komponentov z originálneho strojčeka z roku 1976 ktoré boli použité v kolekcii L15. 

J09

Armand Nicolet sa rozhodol nasledovať úspech terajšej kolekcie J09 a trošku ju obnoviť a doplniť.

Dvomi hlavnými novinkami sú hodinky s mierne väčším ciferníkom ( zväčšenie z 39mm na 41mm) , a doplnenie kolekcie o hodinky s chronografom.  Práve tento posledný doplnok je dokonalým spojením medzi eleganciou švajčiarskej hodinárskej tradície a originálnym športovým talianskym štýlom; ktorý dodáva celej kolekcii nádych modernosti a sviežosti. 

Armand Nicolet sa počas veľtruh Baselworld tešil z veľkého úspechu a pozitívnych ohlasov od návšetvníkov ich stánku na kolekcie ktoré predstavil vo svojom stánku. My dúfame, a veríme, že hodinky od tejto brilantnej značky ktoré sú ponúkané exkluzívne len v našej predajni, sa budú tešiť rovnakým úspechom. 

Sledujte aj naďalej naš správy či už na tejto webovej stránke alebo na našom oficiálnom Instagramovom alebo Facebookovom účte. Link môžete nájsť nižsšie v tomto článku. 

Váš Salien 
InstagramFacebook

Baselworld 2015
Baselworld 2015
Baselworld 2015
Baselworld 2015
Baselworld 2015
Baselworld 2015

Zoznam noviniek